tel:
+420 545 211 401   
email
en
cz

O společnosti PDcz brno, s.r.o.

PDcz brno s.r.o.

pracovníci firmy PDcz brno

Zabýváme se správou, údržbou, pronájmem vlastních nemovitostí a developerskými projekty se zaměřením na maximální možnou spokojenost zákazníků.

Dále jsme také průkopníky v oblasti nových ekologických stavebních konceptů, které se zaměřují na betonové a dřevěné prefabrikáty tak, aby splňovaly kvalitativní kritéria staveb budoucnosti. Také se snažíme do našich projektů integrovat alternativní energetické koncepty s fotovoltaikou a tepelnými čerpadly, abychom dosáhli konceptů nízkoenergetických domů, resp. standardů pasivních domů.

Za hlavní pilíř úspěchu považujeme náš tým odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti pronájmu, technické a ekonomické správy budov a v developerských projektech, který spojuje společné nadšení v tomto odvětví.


Historie PDcz brno s.r.o.

Společnost PDcz brno s.r.o. sídlí v Brně a její činnosti jsou zaměřeny na správu vlastního portfolia nemovitostí a developerské projekty.

Společnost založil visionář a odborník na nemovitosti Ing. Gerhard Hudecek, který je dosud jejím majitelem a výkonným ředitelem. Jeho skupina firem začala na základě obchodování s nemovitostmi ve Vídni od roku 1998 budovat i portfolio nemovitostí v Brně, určené nejenom k bydlení, za účelem jejich renovace a následného pronájmu.

Již v roce 2000 uzavřel Ing. Gerhard Hudecek dlouhodobé partnerství s realitní skupinou Conwert, aby podpořil expanzi na českém trhu. Tyto akviziční a developerské aktivity se rozšířily na Prahu, Ostravu a Plzeň. Následně vstoupil také na trh na Slovensku, v Maďarsku a na Ukrajině. Na vrcholu našeho rozvoje obsahovalo vlastní portfolio nemovitosti v hodnotě téměř 3,3 miliardy CZK. Toto partnerství bylo díky změnám v akcionářské struktuře v roce 2012 a po vzájemné dohodě rozvázáno a soustředili jsme se tak na trh s výstavbou v Brně.

V této oblasti bylo dosud vystavěno téměř 200 nových bytů v rámci 3 projektů a tyto byly předány spokojeným zákazníkům. Další projekty jsou ve fázi přípravy.

V portfoliu společnosti PDcz brno s.r.o. je nadále více než 200 bytů, které dlouhodobě vlastníme, zajišťujeme jejich správu a pronajímáme širokému spektru nájemníků. Celkem společnost PDcz brno s.r.o. v současnosti hospodaří s užitnou plochou přes 27.000 m2.

Ocenění

V roce 2021 jsme získali třetí místo v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2021 v kategorii Rekonstrukce staveb a objektů za bytový dům Orlí 13 v Brně.
V roce 2018 jsme získali první místo v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2018 v kategorii Bytové výstavby za bytový dům Ryolit na ulici Mlýnská 15 v Brně.
V roce 2011 jsme získali Cenu primátora města Plzně za bytový dům Circle.

Kariéra

Stále hledáme do našeho kolektivu nové schopné spolupracovníky. V případě, že máte zájem o práci v našem oboru, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis na email pdcz@pdcz.cz a připojte k němu i Vaši představu o pracovním zařazení. Děkujeme.

Dokumenty GDPR